Hotarâri ale Consiliului Local

Hotarâri ale CL Şoarş pt. AUGUST 2016

HOTARAREA NR. 22 din 29 aprilie 2014 - Privind aprobarea instrumentării proiectului „Proiect integrat socio-culturalpentru dezvoltarea serviciilor sociale şi revitalizarea tradiţiilor culturale prin: Schimbare parţiala a destinaţiei etajului căminului cultural Rodbav in vederea înfiinţării serviciului social pentru copii si tineri tip “after sclwol” şi a Centrului Cultural a! Comunei Şoarş” prin programul FEADR-Masura 41 submasura 41.322 „Renovarea, dezvoltarea satelor, imbunatatirea serviciilor de baza pentru economia si populaţia rurala si punerea in valoare a moştenirii rurale.Dezvoltarea serviciilor sociale si revitalizarea tradiţiilor culturale”

HCL nr. 22 din 31.03.2015 - Privind aprobarea scutirii de la plata impozitului pe clădiri si teren datorate bugetului local al comunei Soars de către Asociaţia Centrul creştin de echipare Soars

Statistici site
Membri : 1